Spółki Grupy kapitałowej SprintAir od prawie czternastu lat świadczą wyspecjalizowane usługi na szeroko pojętym rynku lotniczym, specjalizując się przede wszystkim w lotniczych przewozach towarowych (air cargo), rozkładowych i czarterowych operacjach pasażerskich, ale również w szkoleniu pilotów i operatorów ochrony lotnictwa cywilnego.

Głównym kierunkiem naszej działalności  są lotnicze przewozy ładunków, realizowane na zlecenie kontrahentów krajowych i zagranicznych, zarówno na podstawie kontraktów długoterminowych, jak i umów czarterowych.

Posiadamy największa na świecie flotę samolotów turbośmigłowych Saab 340 w wersji towarowej, dzięki czemu od wielu lat pozostajemy jednym z liderów w polskim segmencie air cargo. Naszą flotę towarową  uzupełniają samoloty ATR-72F o ładowności ponad 8 ton. Posiadamy również samoloty Saab 340 oraz ATR 72 w wersji pasażerskiej, które wykorzystywane są do realizacji rozkładowych operacji pasażerskich, czarterów, łańcuchów lotów pasażerskich, lotów wahadłowych oraz operacji rozkładowych realizowanych w modelu ACMI we współpracy z innymi przewoźnikami.

Dodatkowo od 2009 r., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, realizujemy własną usługę handlingową na Lotnisku Chopina w Warszawie, dzięki czemu mamy możliwość oferowania naszym kontrahentom konkurencyjnych cen z gwarancją terminowości i najwyższego standardu usługi.