Spółki polskiej Grupy kapitałowej SprintAir od 2003 roku świadczą wyspecjalizowane usługi na szeroko pojętym rynku lotniczym, specjalizując się przede wszystkim w lotniczych przewozach towarowych (air cargo), rozkładowych i czarterowych operacjach pasażerskich, ale również w szkoleniu pilotów, operatorów ochrony lotnictwa cywilnego oraz obsługi liniowej i bazowej statków powietrznych.

Głównym kierunkiem działalności naszej Grupy są  lotnicze przewozy ładunków, realizowane na zlecenie kontrahentów krajowych i zagranicznych zarówno na podstawie kontraktów długoterminowych, jak i umów czarterowych. Posiadamy najwiekszą na świecie flotę samolotów turbosmigłowych Saab 340 w wersji towarowej, dzięki czemu od wielu lat pozostajemy jednym z liderów w polskim segmencie air cargo. Naszą flotę towarową od listopada 2014 roku uzupełniają samoloty ATR-72F o ładowności ponad 8 ton, dzięki czemu możemy dotrzeć z usługami lotniczych przewozów towarowych do nowego segmentu rynku.

sprint_do_onas

W naszej flocie posiadamy również samoloty Saab 340 oraz ATR 72 w wersji pasażerskiej, które wykorzystywane są do realizacji rozkładowych operacji pasażerskich, czarterów oraz operacji rozkładowych realizowanych w modelu ACMI we współpracy z innymi przewoźnikami.

Od 2009 roku, realizujemy własną usługę handlingową na Lotnisku Chopina w Warszawie, dzięki czemu mamy możliwość oferowania naszym kontrahentom konkurencyjnych cen z gwarancją terminowości i najwyższego standardu usługi.