SprintAir SA od czternastu lat świadczy usługi na rynku lotniczym. Głównym kierunkiem naszej działalności są lotnicze przewozy ładunków, realizowane na zlecenie kontrahentów krajowych i zagranicznych, zarówno na podstawie kontraktów długoterminowych, jak i umów czarterowych. Flotę spółki uzupełnia również kilka samolotów pasażerskich operujących na czarterach w całej Europie.

W związku z rozwojem Spółka poszukuje pracowników do Działu Technicznego na stanowisko Inżyniera Eksploatacji/Planowania Obsługi.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe techniczne (studenci ostatnich lat lub absolwenci);
– Znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego);
– Umiejętność dobrej organizacji pracy;
– Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie;
– Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
– Gotowość do wyjazdów służbowych;
– Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

– Koordynowanie prac w przypadku sytuacji AOG lub innych sytuacji niestandardowych (w ramach innych Działów Spółki (Part-145 / OPS / Handling) lub z podmiotami zewnętrznymi);
– Realizowanie zadań Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu;
– Napełnianie baz danych używanych przez Spółkę do zadań Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu;
– Praca z dokumentacją techniczną;
– Nadzór nad przeglądami technicznymi realizowanymi przez własną i zewnętrzne organizacje obsługowe;
– Udział w inspekcjach i odbiorach statków powietrznych.

Oferujemy:

– Możliwość dalszego rozwoju zawodowego:
– Uzyskania praktyki do licencji Part-66 (spółka posiada certyfikat Part-145 i własną organizację obsługową).
– Finansowane przez SprintAir SA szkolenia na typy statków powietrznych posiadanych w Spółce (ATR 72 i SAAB 340);
– Szkolenia z zakresu przepisów lotniczych EASA Part-M/G, Part-M/I, Part-145 i innych.
– Stabilne warunki zatrudnienia, w firmie z 14-letnim doświadczeniem, realizującej operacje lotnicze na rynku europejskim,
– Dostępność różnych form współpracy,
– Ciekawą pracę z możliwością podróżowania,
– Pakiet opieki medycznej.

CV prosimy wysyłać na adres: technika-rekrutacja@sprintair.eu

"Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:"
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sprint Air S.A. Ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne."

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"