Odprawa na lotnisku

Stanowiska check-in rozpoczynają odprawę na 1,5 godziny przed odlotem samolotu, natomiast kończą 35 min przed rozkładową godziną odlotu.

Przy stanowisku check-in sprawdzane są dokumenty pasażera: bilet lub potwierdzenie rezerwacji, a także odprawiany jest bagaż rejestrowany. Pasażer otrzymuje kartę pokładową wraz z potwierdzeniem nadania bagażu.

Lokalizacja lotniska

Lotnisko Chopina to największy port lotniczy w Polsce, który realizuje loty międzymiastowe i międzynarodowe. Obsługuje około 10 milionów pasażerów rocznie, co stanowi ok. 40 procent ruchu lotniczego w kraju. Zlokalizowany jest przy ulicy Żwirki i Wigury o około 8 kilometrów od centrum Warszawy.

Rozkłady i informacje dostępne na stronie:
http://www.lotnisko-chopina.pl/#

Warszawa_new

Warszawa jest największym miastem w Polsce, a zarazem stolicą Polski i województwa mazowieckiego. Syrenka jako symbol miasta została umieszczona w jej herbie, natomiast legendarna nazwa wywodzi się
od imion rybaka Warsa i jego żony Sawy.

Warszawa to tętniąca życiem metropolia, co więcej miasto o wyjątkowej historii, w którym ¼ obszaru to tereny zielone, a także główny punkt wydarzeń gospodarczych, politycznych i kulturalnych. Różnorodność miasta
jak i jego szeroki wachlarz usług sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego warto spędzić tu kilka dni,
aby móc poczuć panującą w nim wyjątkową atmosferę, usłyszeć niewiarygodną historię stolicy oraz poznać charakter tego miasta. Niezależnie od celu wizyty, Warszawa pozostawi na Tobie niezapomniane wrażenie.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy, gdzie zabytkowe pałace i kościoły graniczą z nowoczesną architekturą, a spacer uliczkami Starego Miasta pozwali odpocząć od wielkomiejskiego gwaru.

Co warto zobaczyć:
Stare Miasto
Nowe Miasto
Krakowskie Przedmieście
Nowy Świat
Plac Trzech Krzyży
Aleje Ujazdowskie
Łazienki Królewskie
Wilanów

POZOSTAŁE KIERUNKI PODRÓŻY