O nas

Grupa SprintAir

Jesteśmy jedną z największych prywatnych linii lotniczych w Polsce oraz znaczącym przewoźnikiem cargo w Europie. Jako spółki polskiej grupy kapitałowej SprintAir od 2003 roku realizujemy połączenia charterowe do większości portów lotniczych w Europie, Północnej Afryce i niektórych krajach Bliskiego Wschodu.

Specjalizujemy się w lotniczych przewozach cargo – rozkładowych i czarterowych – oraz operacjach pasażerskich. Nasze samoloty możemy również zaoferować do projektów krótko- i długoterminowych oraz wynajmu w trybie ACMI. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi oraz wiodącymi brokerami logistycznymi w Europie.

Nasza flota składa się z 20 samolotów typu ATR72 oraz SAAB340 w konfiguracji cargo i pasażerskiej. Posiadamy własny ośrodek szkolenia załóg lotniczych i operatorów ochrony lotnictwa cywilnego oraz rozbudowane zaplecze techniczne, w tym nowoczesny hangar o powierzchni blisko 3000 m2.

Od 2009 roku realizujemy własną usługę handlingową na Lotnisku Chopina w Warszawie, dzięki czemu mamy możliwość oferowania naszym kontrahentom konkurencyjnych cen wraz z gwarancją terminowości.

© SprintAir. All rights reserved.