SPRINTAIR poszukuje kandydatów na stanowiska:

Stewardesa/steward, ATR 72

Stewardesa/steward, SAAB 340

Zakres obowiązków:

Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom podczas lotów.

Wymagania:

-posiadanie Cabin Crew Attestation,

-wykształcenie wyższe,

-płynna znajomość języka angielskiego,

-znajomość drugiego języka mile widziana,

-bardzo dobry stan zdrowia,

-miła, schludna aparycja i wysoka kultura osobista,

-dyspozycyjność,

-brak body piercingu i tatuaży w  widocznym miejscu,

-wzrost do 175 cm,

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania dla osób posiadających ważny typ:

– licencja ATPL(A),

– orzeczenie lotniczo-lekarskie klasy 1,

– minimum ICAO level 4,

– minimum 500 godzin na typie lub typie podobnym.

Osoby bez TR ATR 42/72, powinny posiadać:

– licencję ATPL(A),

– aktualny wpis IR/ME,

– ukończone pełne szkolenie MCC.

Oferujemy:

– sfinansowanie szkolenia TR ATR72,

– stabilne warunki zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

CV prosimy składać na adres: joanna.rosa@sprintair.eu.