SPRINTAIR poszukuje kandydatów na następujące stanowiska:

  1. Specjalista ds. Dokumentacji Lotniczej Działu Operacji Lotniczych i Działu Szkolenia Lotniczego

Zakres obowiązków:

  • administrowanie dokumentami lotniczymi ( Instrukcje Operacyjne SprintAir SA,  Sprintair Cargo Sp. z o.o., checklisty, SOP ) zgodnie z obowiązującymi przepisami Krajowymi oraz EASA,
  • wprowadzanie zmian do dokumentów operatora,
  • bieżąca współpraca z Działami Szkolenia/Jakości,
  • kontakt z Urzędem Lotnictwa Cywilnego w sprawach związanych z procedowaniem zmian.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze lotnictwa cywilnego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, PDF,
  • znajomość przepisów i procedur w zakresie operacji lotniczych, specyfikacji operacyjnych , bezpieczeństwa lotniczego,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie procedowania zmian z Urzędem lotnictwa cywilnego.

      2. Specjalista ds. Szkolenia Lotniczego

  • przygotowanie i nadzorowanie szkoleń,
  • tworzenie programów szkolenia,
  • współpraca z ośrodkami szkolenia,
  • współpraca z ULC w zakresie szkoleń lotniczych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w zakresie procedowania zmian z Urzędem Lotnictwa Cywilnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych       zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

CV prosimy składać na adres: joanna.rosa@sprintair.eu

       3. Stewardesa/Steward na ATR 72 oraz Stewardesa/Steward na SAAB 340

Zakres obowiązków obejmuje zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom podczas lotów.

Wymagania:

  • ważne uprawnienia Cabin Crew Attestation,
  • wykształcenie wyższe,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość dodatkowego języka,
  • bardzo dobry stan zdrowia,
  • miła, schludna aparycja i wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • brak body piercingu i tatuaży w  widocznym miejscu,
  • wzrost do 175 cm.

Oferujemy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

CV prosimy składać na adres: joanna.rosa@sprintair.eu.